8 marca 2017 r. Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie zaprasza na konferencję  „KOBIETA W PRYZMACIE NAUK SPOŁECZNYCH i NAUK MEDYCZNYCH”

W dniu 8 marca 2017 roku, w Międzynarodowe Święto Kobiet, w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie, odbędzie się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa poświęconej kobietom, pt. „KOBIETA W PRYZMACIE NAUK SPOŁECZNYCH i NAUK MEDYCZNYCH”. Jest to kolejna konferencja poświęcona kobietom – pierwsza odbyła się w maju 2015 roku. Organizatorami Konferencji jest Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie oraz Akademia Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego. Konferencja będzie składała się z dwóch sesji tematycznych. Część pierwszą poświęconą duchowemu aspektowi kobiety, jej kobiecości i poczuciu własnej wartości, otworzy J.M. Rektor Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie dr n. hum. Emilia Żerel z wykładem pt. Jakie jest Twoje poczucie wartości siebie? W tej części zaprezentowane będą także wystąpienia podejmujące zagadnienie odkrywania swojej kobiecości z Jezusem, o którym opowie mgr Michał Zborowski, czy też recepty na szczęśliwe macierzyństwo, w które wprowadzi mgr Mariola Stecka. Nie zabraknie wystąpień podejmujących zagadnienie kompetencji interpersonalnych kobiet w referacie dr Magdaleny Dawidowicz, czy wsparcia kobiet na rynku pracy w wykonaniu mgr Moniki Różyckiej-Górskiej (Rzecznik Prasowy MUP w Lublinie).

Jakkolwiek druga część konferencji, rozpocznie się wystąpieniem p. Doroty Lewtak (V-ce Prezes Fundacji Rozwoju Osobistego i Coachingu oraz V-ce Dyrektor Akademii Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego) na temat jak pomagać i gdzie szukać pomocy, to będzie ona poświęcona zagadnieniom typowo zdrowotnym. Podczas tej sesji będzie można posłuchać wystąpień nt. znaczenia profilaktyki w życiu kobiety w wykonaniu mgr inż. Agnieszki Dudziak, czy sposobów prawidłowego odżywiania się, o których opowie mgr inż. Justyna Siwiela-Tomaszczyk (VitaNutrica Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii Lublinie). Nie zabraknie także tematów opisujących różne spojrzenie na sprawę treningu, o których opowiedzą mgr inż. Małgorzata Pietrzak-Lenart oraz Renata Saba (Renata Pisze). Pod koniec tej części organizatorzy zapraszają uczestników konferencji na Konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Sponsorów.

Zwieńczeniem, a jednocześnie punktem kulminacyjnym, konferencji będą warsztaty dla kobiet, w wykonaniu mgr Anety Lutomskiej, podczas których będzie można w sposób praktyczny przećwiczyć umiejętności pozwalające kobietom wzmocnić swoje poczucie wartości.

Uczestników konferencji zapraszamy również do odwiedzenia stoisk Sponsorów oraz na bezpłatne zabiegi upiększające (makijaż, manicure).

Stoiska podczas konferencji zaprezentują:

1. Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie.

2. Akademia Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego.

3. Bakaliowy Raj – sklep internetowy.

4. Instytut Zdrowia i Urody „Pearl”.

5. EuroDieta – dr Marcin Mandryk.

6. Forever Living Products.

7. Jatomi Fitness – trener personalny – bezpłatne konsultacje.

8. Renata Saba (Renata Pisze) – Kreatywny Marker.

Serdecznie zapraszamy od godziny 11:00 do 18:30.