Jest to zachęta do solidarności, może ktoś z Państwa dołączy. A będzie okazja, bo to już od dziś komplet pięciu informacyjnych spotkań dla tych, którzy być może zechcą wstąpić do programów lubelskiego Centrum Wolontariatu. Propozycji wiele, a mówi jedna z wolontariuszek, także nasza Radiowa koleżanka, Karolina Wychowaniak.

 

 

 

Bardzo polecamy udział, no a mają Państwo komplet aż pięciu spotkań do wyboru – od dziś aż do piątku 3. marca. A z czym się wiążą? O tym mówi Justyna Orłowska z lubelskiego Centrum Wolontariatu.

 

 

A jak mówi twórca lubelskiego wolontariatu i zarazem Dyrektor naszego Radia, ks. Mieczysław Puzewicz – chodzi o podjęcie stałego działania.

 

 

A mają Państwo do wyboru kilkanaście programów. Wyjaśnienia podczas spotkań – od dziś do piątku. Hasłem zachęcającym do udziału są znamienne słowa – Wstań z kanapy. No, to polecamy ten ruch, no i same spotkania. A o wartości wolontariatu także dziś w rozmowie z naszym popołudniowym gościem. O 17:10 w studio będziemy gościć prezesa Centrum Wolontariatu w Lublinie, Jacka Wnuka.