XXXVIII Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Radiem eR

20017

3 sierpnia br. pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec” wyruszy z Lublina po raz trzydziesty ósmy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

Od wielu lat nasze Radio aktywnie w niej uczestniczy towarzysząc pielgrzymom w drodze. Zachęcamy słuchaczy do udziału w Pielgrzymce,  zaś tym, którzy z różnych powodów nie mogą wybrać się z nami, oferujemy relacje na żywo wprost z pątniczego szlaku. Poprzez codzienne transmisje, rozmowy z przewodnikami i pielgrzymami przybliżamy atmosferę wspólnej drogi.

Nasze transmisje z roku na rok przyciągają większą liczbę słuchaczy, w obsługę medialną tego wydarzenia angażujemy licznych redaktorów.

Podczas jednej z takich transmisji radio co roku organizuje tzw. Dzień Radiowy – 8 sierpnia 2016 r. Strudzeni długą drogą pielgrzymi zawsze mogą liczyć na poczęstunek od naszych Sponsorów.

Relacje z Pielgrzymki wspierają

plansza-sponsorzy

11234

powiat lubelski JPG

Marek Kos – Radny Województwa Lubelskiego

Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego

Senator Stanisław Gogacz

Marian Pietraś – Radny Powiatu Lubelskiego

Grzegorz Widelski – Radny Powiatu Lubelskiego

Posłanka Joanna Mucha

 

Aktualności

Wspieramy pielgrzymów na szlaku

Towarzyszymy pielgrzymom podczas pielgrzymki na Jasną Górę. Na jasnogórskim szlaku jesteśmy reportersko, ale nie tylko niedawno na Św. Krzyż wyruszyła nasza radiowa ekipa by towarzyszyć pielgrzymom i wspomóc ich dobrym słowem oraz poczęstunkiem. Dzięki wsparciu naszych [...]

By | 08 sierpnia 2016|

Radio eR na jasnogórskim szlaku. Bardzo polecamy relacje, programy i transmisje mszy św.

Radio eR jak zawsze na jasnogórskim szlaku. Bardzo polecamy, by byli Państwo z nami. Informacje są już dostępne na naszej antenie. W ciągu dnia, cogodzinne relacje, a między 20:15 a 22:00 pielgrzymkowe studio Chełm-Lublin-Jasna Góra [...]

By | 03 sierpnia 2016|

Ks. Paweł Bartoszewski, jeden z ojców duchownych lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę

W rozmowie - znaczenie i charakter duchowego wsparcia na jasnogórskim szlaku, duszpasterskie propozycje pielgrzymki, a także duchowy wymiar samej wędrówki. Wrócimy też do papieskich wystąpień i wynikających z nich wyzwań dla Kościoła.

By | 02 sierpnia 2016|